VIP ! KARINA LV

!NEW! PROTU JUSU ORGAZMU PAGARINAT LIDZ MINUTEI UN PAT VAIRAK.. senlaikus ĶĪNIEŠU GEISHAS PAŅĒMIENI ( kurie dubulto Jums ORGAZMU Laiku Garuma un Bauda, UN JUTĪGUMA..+ dara to aizraujosu dzilaka līmeni..tas ir forši..Varat to izmegināt.. !!) DAUZI SEX Jaunumi + REALA UNIKALI NEATKĀRTOJAMA EROTIKA
ĪSTA EROTISKA masāža..+ SEX KURAM NAV Analoģiju Latvijā ar vai visā bijušās
Padomju Savienības (PSRS), nav. Analogi un pat Baltijas Eiropas un tas viss patiesi reālu,
Jus taču pats saprotat ka lai varētu to īstenot..= ..Šīs UNIKĀLАS spējas un prasmes..,
ir jāspēj un japrot izpildit virtuozi spēt DARĪT kaislīgi aizraujošak pat par pašu mākslu, un lieliski jaspēj un japrot veikt .. = ..tas ir Jums reta, unikala iespeja sagadat SEV iespaidīgu davanu, kuru Jums ne uzdavinas ne viens cits..
=..jo par tas istenošanu varat parupeties tikai Jus pats..=..sarunat laiku kad atbrauksit
to izbaudit..=..pazvanot pa šo tel.num. : ~~т +37126836683 ~~т +37129230347
Paskatīsieties UZMANĪGI Visas fotogrāfijas jūs varat atrast vairāk..
Plašākas informācijas, un tostarp adreses.
+ Аicinu ciemos, vai varu atbrāukt pie jums..
❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥

Jebkurš cilvēks ZINĀ, vai prot darit kaut ko labāk par citiem.. un iespējams var kaut ko labāk .. nekā jebkurš cits, un Un Еs varu labāk par citiem ŠO .., JO Man pieder Šīs UNIKĀLАS spējas un prasmes.. TĀ KĀ Еs VIENĪGА ZINU un varu, VIENĪGI Еs spējīga tik SEKSUĀLI — Кaislīgi IZDARĪT ŠO.. !! Тāpēc jums pastāv IESPĒJA uzzināt un izmēģināt= ..KĀDAS Dedzīgаs SEKSuālās Izprieces Manā sniegumа un UNIKĀLA IZPILDE +senlaikus ĶĪNIEŠU GEISHU PAŅĒMIENI..=.. un KO DOD Mana UNIKĀLА spēja+Minētās prasmes,,

❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥
!!>>& Simpatiska, ļoti jauka, burvīgi maiga,SEKSuala Massiere(28) protu = īsak un vēl skaidrāk sakot:
Lielisku EROTISKU gan tieshaam vieniigu ekskluzivu elitaro Unikalo = EROTISKU- massazu(ar Kinas gejsas paniemenem ( senlaikus metode..! ),kurie darami ari pluss priekš tam, lai JUS VĀRETU =
ĪLĢI – JO ILGAK.. UN ILGĀK NEKĀ PARASTS , BAUDIT SAVAS SAJUTAS.. = =…UZBUDINAJUMU..,
SAJUST SAVUS BAUDU.., LABUMU.., JUTĪGUMU un lai ne tiktu pie pirmsterminja ORGAZMU..
Šie paniemeni- dara JUSU Baudas DAUDZ REIZ GARAKU + SAJUTAS AIZRAUJOSHAKAS UN SPICAKAS, tapec ka ne dod notikt negaidīti pirmsterminja ORGAZMAm un Jusu uzbudinajuma sajutam izbeigshanai pirms ta terminja KO JŪS VĒLATIES , kamer jus BAUDU ne izsmelsit visa spozhuma un spilgtuma pilniba= pagarinot tuos maksimali..)
un daudzem intimem momentem ( patiikami pārsteigs )
vareetu izdariit papildspriekus ar dazhadaam tik spilgtam izprieceem
ka ari ar efektiiva relaks programmas elementem nonemsanaj, ar kuru paliidziibu vareetu atbriivoties no iesliigshana hroniska noguruma un stressa..
❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥
..PATIESS EROTISKA masāža +daudz JAUNAS AKTUALITĀTES SEXa
meitene-Masierie (28) PROTU ĪSTO EROTISKO-unikālu, eliti ekskluzīvu masāžu-tostarp arī lai uzlabot un palielināt erekciju, veicinātu potenciju …
+ Ja Jums ir vēlme =..varat > Atbraukt Pie Manim, Vai Aicinat Pie Sevim ( majas). Konfendiciali > akkurati
!!! __ĪSTA E_R_O_T_I_S_K_A MASAŽA + Vairākums S_E_K_S_s Jaunumu.._ !!
Individuāla pieeja, MAIGUMS , JUTĪGUMS, bauda, precizitāte, konfidencialitāte, pieredze, unikālas spējas
❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥_

Kad Jūs zvaniet, =ATCERIETIES= ZVANĪT VAJAG IEPRIEKŠ = Pirms 3-4 stundas, TĀPĒC KA :
TĀPĒC KA Jums vajag rūpēties par savu atputu un tas iespejam, nevis pēdējā brīdī,
rūpēties par savu atputu un tas iespejam, iepriekš..=.. ta-ka Jus rūpējaties par savam labklājības iespejam..
..pirms braukt..- ..zvanīt un ieinteresēties vajag vismaz => pirms 3-4 stundas iepriekš..
..un pirms braukt vajag..- ..vienoties par laiku, kad jums būs iespēja atbraukt UN SAŅEMT _S_E_K_S_uālu BAUDU ko jūs vēlaties Manā izpildē, ..
+++ .. ja Jus pieraksīties iepriekš, laikā intervālā lielāku nekā 3-4 stundas, ( piemēram, no rīta uz vakaru, vai uz nākamo dienu..) = ..tad jūs varat saņemt bonusu .. = .. no vienas stundas un pat līdz 2 (divām stundām ) papildus no mana laika un pakalpojumu.. =..BEZMAKSAS, un tas nozīmē — un VAIRĀK PAPILDUS JUMS unikālu un NEATKĀRTOJAMU iespēju izpriecu par brīvu..
..Atpūta un izklaides prieks .. = Tada-pati sastavdaļa no mūsu dzīves un panākumu .. = .. jo mēs strādājam, lai dzīvotu .., bet nevis dzīvojam, lai strādātu ..
dzīve lido, ātri, un iespēja baudit S_E_K_S_u ..un iespējas jutekliskām sajūsmam un pat VAIRĀK..-..ĀTRĀK NEKĀ LAIKS ..
..Nenokavējiet -nezaudējiet-neizšķērdējiet seksuālas baudas IESPĒJAS TUKŠA..!
Planosiet darišanas.- ieplānsiet KAUT ARĪ nedaudz prieka Tikai Un Vienīgi Sev..=..TAD SANĀKS NELIELI TĀDI SVĒTKI UN ĶERMENIM UN DVĒSELEI..=.. Jo LAIKS IR MŪŽĪGS.,BET DZĪVE IR ĪSA.
❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥
.
IERAKSTIET SEV Šos Telefonu Numurus ( lai vajadzīgā momentā, tie vienmēr būtu Jums pie rokas ), Tāpēc ka Šīta Informācija Ne Vienmēr Šeit Izvietosies..
____ t.ā. +371-2-6-8-3-6-6-8-3
____ v.t. 2-9-2-3-0-3-4-7

PIEZVANĪT var TIKAI:
Otrdiena > no 10. 00 un līdz 00,30
Trešdiena > no 10. 00 un līdz 00,30
Ceturtdiena > no 10. 00 un līdz 00,30
Piektdiena > no 10. 00 un līdz 00,30
= + + Sestdiena, svētdiena un svētku dienas = no 10. 00 līdz 01.00
.. Ja Jūs zvanījāt, un nevarējuši uzreiz sazvanīt – tas nozīmē, ka iet saruna pa otro telefonu, vai pa otro līniju -atzvanīet vēlāk (pēc 30-40-minutem, vai pēc kaut kāda laika).
.
!! UZMANĪBU !!!
Netiek pieņemti Zvani No Telefoniem, Kuru Zvanu Telefona Numuri neobjektīvi:
1) No Telefoniem automātiem
2) Dienestu Lietošanas Iekšēju Numuru
3) No Telefoniem – Kuru Numuri nav Redzami Sekretārei-dispečerei
zvanīt vajag iepriekš..-kā minimums par 3-4 Stundām iepriekš.. ! Un Laika Robežā, kurš ir Norādīts Dotajā Tekstā, Zvaniem ..

.. ATCERIETIES – UN NEAIZMIRSTIET … !! = Ka tie, kas Šajā DIENA dzēra ALKOHOLU
(..tie kas dzērumā..) =( Daudzumam un stiprumam.. =..tam nav nozīmes.. !! ) , narkomanus, neliešus, un tamlīdzīgi …. =LŪDZAM..= Netraucējiet MANI ..! un netraucē Sevi..Un neuztraucieties. . . =..LIETOJUŠU ALKOHOLU VAI NARKOTIKAS=..Neviens JŪS NEAPKALPOS!!
❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥❥

Uzmanību!-Pakalpojumi ir daudz un dažādi ! Tādēļ kad Jūs zvanāt, sākumā un uzreiz precizējiet atpūtas virzienu, kurš Jūs vēlat . Akcentējot Jūsu uzmanību atkārtoju = uzreiz precizējiet kādu atpūtu Jūs dodat priekšroku, uz R.E.L.A.X-m.a.s.ā.ž.ai ? Vai uz Erotiku?
Tās ir Divas Dažādas un dažāda veida Atpūtas !!!

-….& PAPRASU ŅEMT VĒRĀ KA TIKŠANĀS VĒRTĪBA AR MANI=
~~IR ATKARĪGA NO PAKALPOJUMA, KURU JŪS IZVĒLĒJĀTIES , UN NO INDIVIDUĀLAS NORUNAS, (No Tā cik Ļoti Iepriekš Un cik Ļoti Jūs esat Pieklājīgs Ar ar sekretāru – dispečeru . ATCERATIES- IR INDIVIDUĀLS ABSOLŪTA VISS . )
>…Bet Ja Jūs Nezināt KUR UN KĀDA Starpība, Vai Kautko Nesapratuši.=..Nav Jākautrējas Pārjautāt, Taču Jūs Tādēļ Un Zvanāt, lai saņemtu informāciju, Ne kautrējieties zvanīt – prasīt, Uzdot Jautājumus, Interesēties Vai Precizēt.

Un Vēl:
-… Pa Telefonu Ar Jums Komunicēs Sekretāre-dispečere=VISAI BARGA RAKSTURA DĀMA.
– .Visa Saikne Tikai Caur Viņu. Tātad NĒ KĀ CITĀDI
TIEŠI VIŅA JUMS UN PASKAIDROS PAKALPOJUMUS UN IESPĒJAS+ VĒRTĪBU VISA- TA, Kas IR Iespējams…
= Un Tieši tādēļ Kad Zvanīsiet, uzklausīet Ļoti Uzmanīgi Un Ne pārtraucot Sekretāres-dispečeres Paskaidrojumu. (- NE pārtraucot tas nozīmē..=>..absolūti klusējot )
Saprotiet, Ka Pēc Paskaidrojuma Jūs Obligāti izklausīs- Tieši Pēc Paskaidrojuma Sekretāre- Dispečere Izklausīs Visus Jūsu Jautājumus,( Bet Tikai pēc paskaidrojuma _Visa spektra pakalpojumu_, Un Iespēju, UN tostarp noteikumus,
… BEZ Jūsu zināšanas par noteikumiem un nosacījumiem = JŪS NEVARĒSIET IZVĒLĒTIES SEV ATPŪTAS KOMPLEKSS, KURŠ IR ĪPAŠI PIEMĒROTS UN VAJADZĪGS JUMS, UN VISU NEPIECIEŠAMU INFORMĀCIJU PAR ATPŪTU – KURA IR IESPĒJAMA UN ĒRTA JUMS + UN BEZ ZINĀŠANĀM VISA NEPIECIEŠAMĀ JŪSU komfortablai atpūtai..
….NE UZZINOT ŠOS NOTEIKUMUS = JŪS NEVARĒSIET UZZINĀT KĀ SAŅEMT PAPILDUS BONUS..= No Pusstundas Un Pat Līdz 2-(divam) stundām Manējo Pakalpojumu Papildus Laika =_!!_BEZMAKSAS _!!_
_un tas ne tikai lai Jūs varētu iegūt Informāciju pirms Uzdot Jautājumu, bet arī tāpēc lai Jūs varētu visu saprast visus Pakalpojumus, noteikumus Un Iespējas, Lai Jūs Saņemtu TO-KO Gribat Saņemt.. Maksimālas Un Īstas EROTISKAs m.a.s.ā.ž.as Baudas,K.a.i.s.l.es, Uzbudinājuma. = Kuru Pareizi Māku Izdarīt Tikai ES.!
TĀDĒĻ. – .. pirms uzdot jautājumu…=.. uzklausīet Vispirms Sekretāres-dispečeres, Paskaidrojumu..,
Bet pēc tam, pēc Paskaidrojuma tā pat izklausīs Jūsu interesantos piedāvājumus un novēlējumus,
papildus Jums vēlamās nianses – rekomendēju aprunāt iepriekš – iepriekšējs, atsevišķi.
….. ESIET Uzmanīgs un pieklājīgs !!!!-ВET Pretēja Gadījuma.=… JŪSU tikšanās iespēja Ar Mani, Jums Būs Vienāda vienlīdz=…NULLEI !!!!

==Pati Personiski Es uz tālruņa zvaniem neatbildu..!
Ar Mani Jūs Varēsiet tikai Pie Personiskas tikšanās..!! Diemžēl TAS IR nepieciešams MĒRS. . .

JŪSU ATPŪTAS VĒRTĪBA un CENAS = IR ATKARĪGAS NO Jūsu Izvēlētas ATPŪTAS, UN TĀPĒC JŪS VARAT tās UZZINĀT TIKAI KAD izklausīsiet Sekretāres-dispečeres Paskaidrojumu ( Bet Tikai pēc paskaidrojuma Visa spektra pakalpojumu, Un Iespēju ) UN TAD IZVĒLĒSIETIES PAKALPOJUMU. . .

Sīkāka informācija

Pilsēta: Ķegums, Ķegums Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 150 - 155 cm Stāja: Slim Apmācība: Universitāte Matu krāsa: Tumši brūns Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: E75 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: