TIKAI_5O_EUR_2_STUND

_2_STUNDAS_TIKAI_50_EUR0_UN_TĀDI_IZDEVĪGIE_NOTEIKUMI_SAKARĀ_AR_VALENTĪNA_DIENU_TĀPĒC_LŪK_UN_TAS_TIKAI_LĪDZ_16.02.2018_

GALVENIE NOSACĪJUMI : TAS TIKAI JŪSU TERITORIJĀ VAI NEITRĀLA TERITORIJA( Viesnīca – Kuru Jūs Apmaksājat – Kā Savējo Komfortu Un KONFIDENCIALITĀTI )

Profi Masiere PIEDĀVĀJU VAIRĀKĀS DAŽĀDĀS MASĀŽĀS (un arī sekss) UZREIZ, kā arī un DAŽĀM SUPER MASĀŽĀM—“Duša-relax kokteilis” UN Perfekt–-EROTISKĀ MASĀŽA, Ļoti Maigs Un Spilgts Sekss Un MIŅETS –- VISMAZ 3 VARIANTOS uz desertu. ES ESMU MAIGA UN MĪLĪGA.. Noņemšu saspriegumu, atbrīvošu no pārsprieguma un stressa pārslodzes sekām kopumā, un ķermeņa it īpaši.. Atradīšu galvenos punktus, likšu gavilēt un trīcēt no uzbudinājuma, un priecāties no baudas..!!

. Viena vizīte pie manis atgriezīs spēkus, enerģiju, pašpārliecinātību un pārliecību sevi..!!!
.
.SEX+Protu–-Varu Jūsu Orgasmu Palielināt un Pagarināt Līdz Minūtei Un Vairāk (dubultot Laiku GARUMĀ UN BAUDĀ –- dziljakā līmenī –-tas ir forŠi Varat to izmegināt+BURVIDGS SEKS ). Tāpēc –- Kas Tikai un VIENĪGI Es –- Jums PROTU Izdarīt Izsenus senlaikus Ķīnisku Geišu Paņēmienus ar ĪSTU EROTISKU MASĀŽU UN AR massu JAUKU AIZRAUJOŠU SEKSA JAUNUMU daudzumā. PROTU JŪSU ORGAZMU PAGARINĀT LĪDZ MINŪTEI UN PAT VAIRĀK.. ( senlaikus ĶĪNIEŠU GEIšAS PAŅĒMIENI ( kurie dubulto Jūms ORGAZMU Laiku Garumā un Baudā, UN JUTĪGUMĀ..+ dara to aizraujosu dzilaka līmenī–-..tas ir forši..Varat to izmegināt.. )
.
.
.ŠIS PIEDĀVĀJUMS IR TIKAI UN VIENĪGI UN TIKAI SOLĪDIEM VĪRIEŠIEM.. –- KAS PROT NOVĒRTĒT UN CIENĪT SEVI UN SPĒJ BAUDĪT DZĪVI..

UN JA JŪS GRIBAT.., UN VĒLATIES PIEPILDĪT SAVU SAPNI. –-–- JEBKURA un JEBKĀDA VĪRIEŠA SAPNI. Un un SAŅEMT EKSKLUZĪVU, ĪPAŠI NEATKĀRTOJAMU UN VISS SPILGTĀKU UN PAŠU ILGSTOŠU ORGASMU SAVĀ DZĪVĒ, Un Seksu, kurš ir neaizmirstams, Neatkārtojams Un Pats Spilgtākais Un Ilgstošs, ĻOTI MAIGI UN MĪĻĪGI –- .Tad Ir Jāzvana Pašlaik –- TAD JĀZVANA TAGAD..!

bet. !! vispirms rekomendēju visu uzmanīgi izlasīt.!!
.
.
ŠIS TEKSTS ŠEIT –- TAS NAV Vienkāršs, JO Tas NAV VIENKĀRŠI PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS JUMS. BET TAS IR VAIRĀK nekā IZVĒLNE JŪSU ATPŪTAIIi, Baudai UN SEKSAM.. TAS IR MEŅU. Tādēļ IZLASIET VISU ĻOTI RŪPĪGI, UN Ļoti Uzmanīgi Un Līdz Pašam Nobeigumam, PĒC TAM Izvēlaties TO–-KAS JUMS PATĪK UN TIKAI PĒC TAM ZVANIET.
.
.
JUMS BUS IESPEJA NODEGUSTĒT ĪPAŠU – ĻOTI LIELISKU UN MAIGU SEKSU
.
.. !! + DAUZI SEX Jaunumi + REALA UNIKĀLI–-NEATKĀRTOJAMA EROTIKA + ĪSTA EROTISKA m.a.s.ā.ž.a..
.
.+ SEX KURAM NAV Analoģiju Latvijā..
.
.. – SEKSS AR Mani IR NEATKĀRTOJAMS.. Tam – NAV ANALOGA RĪGĀ. Un Tam NAV analogu un PAT Visas Baltijas Eiropas Teritorijā: LATVIJĀ, LIETUVĀ, IGAUNIJĀ UN ZVIEDRIJĀ..!!
NEAIZMIRSTAMS UN UNIKĀLS –- VIP SEKSS ! –- Un Atpūta Un RELAKS.. –- kurā ir Seksuāla, Lieliska Un Ļoti Erotiska, Atslābināšanas..+..NEAIZMIRSTAMO UN UNIKĀLO –- VIP SEKSU ! LIELISKU –- ĻOTI SEXY EROTISKO RELAKSĀCIJAS ATPŪTU –- EROTISKĀ ATPŪTĀ..+ .VISU IESPĒJU JUMS PIEDĀVĀJAMO MAIGUMĀ.. –- SEKSU, RELAKSĀCIJAS UN ATPŪTAS
.
.
+SEKSS+daudzveidība daudzveidībā.. –- paugstinātā maiguma bauda, ar daudzem UN DAŽADIEM VARIANTIEM SEKSS un INTIMU KONTAKTU+Analais+ĻOTI MAIGS SEX un Mīlīgs Intims, Atputa
–- ES esmu SIEVIETE SEX JOB !! –- MAIGUMAM NAV SEKSUALAS ORIENTACIJAS !!
Un Jusu SEKSS+ES.. Un SEX+Ļoti Sexy–-maiga..+_S_E_K_S_nepārspējama–-nesalīdzināmi un unikāla līmenī.. !!
Sekss TIEŠI Jums –- Sekss kurā Es lutināšu ar maigumu Jūs.. +ar Daudzam SEKSS un Intimam Baudam..
+Protu Erotisku –- Unikalo Massažu (ar –- gejšas paniemenem kas Pagarina Jusu Orgazmu Lidz Minutei un Pat Vairak_un_dubulto Laiku Garumā un Baudā +dziljakā līmenī–-tas ir forši.._Varat to izmegināt..)
–TĀ KĀ Еs VIENĪGА ZINU un varu, VIENĪGI Еs spējīga tik SEKSUĀLI–Кaislīgi IZDARĪT ŠO..!!
Тāpēc Jūms pastāv IESPĒJA uzzināt un izmēģināt –- ..KĀDAS Dedzīgаs Seksuālās Izprieces Manā sniegumа un UNIKĀLA IZPILDE +senlaikus ĶĪNIEŠU GEIŠU PAŅĒMIENI.. –- ..un KO DOD Mana UNIKĀLА spēja+Minētās prasmes..

.
.++AR VISU IESPĒJU JUMS PIEDĀVĀJAMO MAIGUMĀ.. –- SEKSU, RELAKSĀCIJAS UN ATPŪTAS. Bet Kvalitāte Seksā –- Tas ir Svarīgi..–- Jūs Un Pats To Saprotat. –- SIEVIETES MAIGUMS UN Viņas PRASMES SEKSĀ JUMS IR ĻOTI SVARĪGAS.!
.
.
.
.UN CIENĪTĀJIEM IR IESPĒJA ANĀLĀ SEKSA (PROTAMS, ĻOTI AKURĀTI, MĪĻI UN MAIGI, UN TIKAI PĒC VIŅU VĒLMĒM)
.
.24х7.. 00–-24 !
.
.
Atpūtas variantu –- esams daudz un tie ir ļoti dažādi+IR DAUDZ, UN IR DIVI VIRZIENI:
.
.–- RELAX = relaks programmas ar relaks programmas elementem atbrīvošanāi jūs no stresa un hroniska noguruma..!
.
. + EROTIKA –- Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI –- DAUDZ INTIMU KONTAKTU+ DAŽADIBĀ –- Intim + SEKS Atpūta

Piemēram piedāvāju Jums:

–-..MIŅETS – Kā minimums VISMAZ 3 – TRIJOS Variantos – ĻOTI PRASMĪGI UN DAUDZVEIDĪGI,

klasika –- klasiskais SEKS, VEIKLI un PRASMĪGI, Ļoti Maigi Un Mīlīgi, Izveicīgi, Daudzveidīgi un Kvalitatīvi,

ORĀLAIS (ANUSLINGS, vai KUNILINGS)..
ANĀLAIS un ORĀLAIS –- tikai partnerim vai partnerei.. –- VĪRETIM, SIEVIETEI, ģimenes pārim, BISEKSUALIEM, TRANSSEKSUALIEM, transvestitem, hermafrodītiem (dažados Veidos un var kā Prostatas Massažu vai anālu stimulāciju,vai ari fistingu,Strap–-on, un tikai tad, ja Viņš vai VIŅA Man ziņos par Šo Viņu vēlmi..),

ORĀLAIS (ANUSLINGS, vai KUNILINGS)..

EROTIKA= Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI SEKSĀ INTĪMO KONTAKTU Intim + SEKS Atpūta un DAŽADI VARIANTI SEKSA un INTIMU KONTAKTU,

Sekss priekš Jums –- Sekss kurā Es lutināšu ar maigumu Jūs..+Protu Erotisku –- Unikalo Massažu (ar –- gejšas paniemenem kas Pagarina Jusu Orgazmu Lidz Minutei un Pat Vairak_un_dubulto Laiku Garumā un Baudā +dziljakā līmenī–-tas ir forši.._Varat to izmegināt..)+ar Daudzam Intimam Baudam….

.

Sīkāka informācija

Pilsēta: Grobiņa, Grobiņa Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 155 - 160 cm Stāja: Slim Apmācība: Nav izglītības Matu krāsa: Gaiši gaišs blondīns Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: D85 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: