SEXt268З668ЗКARINA!

_Protu_Jūsu_Orgasmu_Palielināt_un_Pagarināt Līdz Minūtei Un pat Vairāk (dubultot Laiku Garumā un Ваudā UN JUTĪGUMĀ..+dziljakā līmenī=tas ir forŠi Varat to izmegināt+BURVIDGS SEKS ). Tāpēc – Ka Pārvaldu Izsenus senlaikus Ķīnisku Geišu Paņēmienus ar ĪSTU EROTISKU MASĀŽU UN ar lielu daudzumu JAUKU AIZRAUJOŠU SEKSA JAUNUMU daudzumā. PROTU JŪSU ORGAZMU PAGARINAT LIDZ MINUTEI UN PAT VAIRAK..( senlaikus ĶĪNIEŠU GEIšAS PAŅĒMIENI ( kurie dubulto Jūms ORGAZMU Laiku Garumā un Baudā, UN JUTĪGUMĀ..+ dara to aizraujošus dzilakā līmenī-..tas ir forši..Varat to izmegināt..!!)
Tiem – kuri grib un kas vēlas šodien lieliski pavadīt laiku Ar ļoti Ar ļoti maigu,ar mīlīgu Un sabiedrisku sievieti..Ir Iespējams neaizmirstams sekss++relax masāža Ar ūdeni++Un īsta erotiska masāža..!! Un vispār daudz kas interesants,Un daudz vispār interesanta..=ARĪ VAR UN uz NAKTI..=Nosacījumi SUPER++SUPER HUMĀNI..! nosacījumi ir Humāni..! BET SĀKOTNĒJI IZLASI PILNĪGI VISU TO – KО ES TEV TAGAD UZRAKSTĪŠU..!

JAUNGADA NAKTĪ=VISU NAKTI.! = PIERAKSTIET TELEFONU = VIŅŠ NODERĒS..!!

UN Zvani, Protams – Gan Piezvani, Bet Tikai Piezvani Pašlaik – Tad – Tādā gadījumā Un Vienosimies, Un Pārspriedīsim. UN ES BŪŠU ĻOTI HUMĀNA. ŠODIEN ĪPAŠA ATTIEKSME PRET DAUDZ KO. Galvenais Atceries – Es Ļoti Slikti Attiecos Pret Piedzērušos, Narkomāniem, Jebkādam Bezkauņam – Kad Lamājas, Un Pie Rupjībām. UN IGNORĒJU СМС UN ММС .

Sekss priekš Jums=Sekss kurā Es lutināšu ar maigumu Jūs..= ir dažādas iespējas, piemēram=orālais, klasika, erotiska masāža.. Anālais => vīrietim (dažādos variantos=kā anāla masāža, kā prostatas stimulācija,FISTING.STRAPON)..Sekss priekš Jums=Sekss kurā Es lutināšu ar maigumu Jūs..+Protu Erotisku>Unikalo Massažu(ar>gejšas paniemenem kas Pagarina Jusu Orgazmu Lidz Minutei un Pat Vairak_un_dubulto Laiku Garumā un Baudā +dziljakā līmenī-tas ir forši.._Varat to izmegināt..)+ar Daudzam Intimam Baudam….+Ja Jūs gribat, Ja vēlaties – Jūs VARAT Atbraukt (ja jūs vēlaties atjaunināt sajūtas mainīt dekorācijas un atpūsties prom no mājām) atpūsties ērti klusā, patīkamā ērtā vidē, ir ērta, mājīga, komfortabla vieta, neitrālā teritorijā, blakus centram (ar labu stāvvietu automašīnai, ja vēlaties, pat apsargāta), vai Jūs VARAT MANI uzaicināt pie sevis = Es varu atbraukt pie Jūms (mājās vai viesnīcā, tikai Rīgas robežās) SMS un MMS ir ignorējami..!!

00-24

Pieņemšu piedāvājumu iepazīties ar vīrieti, vienreizējam tikšanām, vai ar ģimenes pāri, iespējams un iepazīšanās ar nestandartu vīriešu pāri — BI..+..gomo; transseks; germafrodit; transvestit (ļoti maigam un mīlīgam seksam, ir iespējami dažādi savstarpēji interesanti piedāvājumi ) . Piedāvāju daudz, bet arī gribu ne maz.. =..Un Vispirms Attiecīgi – Attiecību Un Atbilstošo Uzvedību. Ne nevienu un Ne Kad Ne Pazemoju, Un Pret Jebkādu Pazemojumu. Maksimāli draudzīga attieksme – Bez Aizspriedumainības.= TĀDĒĻ Ne velti UN LUTINU – TOTĀLI AR MAIGUMU….!! ES ESMU VIENĪGĀ UN UNIKĀLA SIEVIETE SEX JOB.. = VIENĪGĀ UN UNIKĀLA SIEVIETE SEX JOB Visā Baltijā = Latvijā, Lietuvā, Igaunijā Un Zviedrijā.! Visu Vienkārši = Padzersim Tēju Vai Kafiju, parunāsim Un Es Lutināšu ar Seksu, Maigumu Un Glāstiem. UN ATCERIES = VISS PIEPRASA LAIKU.. = UZSVARS UZ MANU MAIGUMU, MAKSIMĀLO UN NETICAMI PIEMĪLĪGO MANU MAIGUMU..= UN TU PATS SAPROTI – KA MŪSU LAIKĀ TAS IR ĻOTI LIELS RETUMS..! = UN TĀ IR ABSOLŪTA TAISNĪBA..!

JAUNGADA NAKTĪ =..VISU NAKTI.! = IERAKSTIET TELEFONU = VIŅŠ NODERĒS.!

Atpūtas variantu – esams daudz un tie ir ļoti dažādi+IR DAUDZ, IR DIVI VIRZIENI=> RELAX = relaks programmas > elementem hroniska noguruma un stressa nonemsana+ EROTIKA=> Burvigs Seks !!

Atpūtas variantu – esams daudz un tie ir ļoti dažādi+IR DAUDZ, IR DIVI VIRZIENI=> RELAX = relaks programmas > elementem hroniska noguruma un stressa nonemsana EROTIKA=> Burvigs Seks !! DAZADI VARIANTI > DAUDZ INTIMU KONTAKTU+ DAZĀDIBĀ > Intim + SEKS Atpūta +Analais = > =tikai Viresem(dazados Veidos, var Ari Ka Prostatas massažu ) > +klasiska+0ralajs protu Erotisku ekskluzivu elitaro unikalo massažu(ar > geišas paniemenem)un Dāudzam SEKS BAUDAM . ➲_VIP!= UNIKALI+BURVIGI MAIGA+AKTIVA UN PROTOSA+skaistas SEX=__VIP!SEX+EROTISKA MASSAZA+( VAR ARI RELAKS+INTIMA ATPUTA+LABA IZKLAIDE+SEKS DAZADIBA )

+++SEKS+SEKS+SEKS+DAUZI SEX Jaunumi+REALA UNIKALI-NEATKĀRTOJAMA EROTIKA+ĪSTA EROTISKA masāža..+SEX KURAM NAV Analoģiju visā Baltijā== Baltijas valstīs..=..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā !! Un tas viss patiesi reāli, Jūs taču pats saprotat ka lai varētu to īstenot..=..Šīs UNIKĀLАS spējas un prasmes..=ir jāspēj un japrot izpildit virtuozi..-..spēt DARĪT kaislīgi aizraujošak pat par pašu mākslu, un lieliski jaspēj un japrot veikt..-..tas ir Jūms reta, unikala iespeja sagadat SEV iespaidīgu davanu, kuru Jūms ne uzdavinas ne viens cits..=..jo par tas istenošanu varat parupeties tikai Jūs pats..=..sarunat laiku kad atbrauksit to izbaudit..=..pazvanot pa šo tel.num.:

24х7..=00-24 ! ~~ZVANI TAGAD=Т№= (Nulle-Nulle-Trīs-Septiņi-VIENS) divi-seši-astoņi-trīs-seši-seši-astoņi-trīs

SMS un MMS ir ignorējami..!!
Jebkurš cilvēks ZINĀ, vai prot darit kaut ko labāk par citiem..un iespējams var kaut ko labāk..–nekā jebkurš cits, un Un Еs varu labāk par citiem ŠO.., JO Man pieder Šīs UNIKĀLАS spējas un prasmes..–TĀ KĀ Еs VIENĪGА ZINU un varu, VIENĪGI Еs spējīga tik SEKSUĀLI–Кaislīgi IZDARĪT ŠO..!! Тāpēc Jūms pastāv IESPĒJA uzzināt un izmēģināt=..KĀDAS Dedzīgаs Seksuālās Izprieces Manā sniegumа un UNIKĀLA IZPILDE +senlaikus ĶĪNIEŠU GEIŠU PAŅĒMIENI..=..un KO DOD Mana UNIKĀLА spēja+Minētās prasmes..

NEAIZMIRSTAMS UN UNIKĀLS = VIP SEKSS ! = Un Atpūta Un RELAKS..= kurā ir Seksuāla, Lieliska Un Ļoti Erotiska, Atslābināšanas..+..NEAIZMIRSTAMO UN UNIKĀLO = VIP SEKSU ! LIELISKU – ĻOTI SEXY EROTISKO RELAKSĀCIJAS ATPŪTU – EROTISKĀ ATPŪTĀ..

❥❥❥❥❥❥❥_ ✆✆✆Т/_268З668З_

JAUNGADA NAKTĪ =.VISU NAKTI.! = IERAKSTIET TELEFONU = VIŅŠ NODERĒS.!

Sīkāka informācija

Pilsēta: Līvāni, Līvāni Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 170 - 175 cm Stāja: Slim Apmācība: Universitāte Matu krāsa: Blondīne Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: C80 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: