SEX+МАSIERE2529O1O1_

_SEХ+UNIKALS piеdāvāJums+Рrotu Pagarinat Jusu Orgazmu Lidz Minutei un Pat Vairak..!
1) +protu: Lielisku Erotisku gan tiešām vienīgu ekskluzivu elitaro Unikalo Massažu_(ar senlaikus ĶĪNIEŠU gejšas paniemenem..- kas Pagarina Jusu 0rgazmu Lidz Minutei un Pat Vairak_un kurie_dubulto Jūms orgazmu Laiku Garumā un Baudā +dziljakā līmenī, UN JUTĪGUMĀ..

2) + dara to aizraujošu dzilakā līmenī, un lai Jūs lai ne tiktu pirmstermiņa orgazmā. Šie paniemeni dara JŪSU BAUDAS DAUDZ REIZ GARAKU + SAJUTAS AIZRAUJOŠAKAS UN SPICAKAS, tapec ka ne dod notikt negaidīti pirmstermiņa orgazmam un Jūsu uzbudinajuma sajutam izbeigšanai pirms ta termiņa KO JŪS VĒLATIES, kamer jūs Jūs baudu ne izsmelsit visa spožumā un spilgtumā pilnibā= pagarinot tos maksimali.., un kurie darami ari pluss priekš tam, lai JŪS VĀRETU ĪLĢI – JO ILGAK..+UN ILGĀK NEKĀ РАRASTS, BAUDIT SAVAS SAJUTAS..=UZBUDINAJUMU.., BAUDU.., LABUMU.., JUTĪGUMU un MANU MAIGUMU….-tapec ka ne dod notikt pirmstermiņa orgazmam un Jūsu uzbudinajuma sajutam izbeigšanai pirms ta termiņa, kamer= pagarinot UZBUDINAJUMU.., BAUDU.., LABUMU.., JUTĪGUMU un MANU MAIGUMU maksimali..=>patīkami pārsteigs-..tas ir forši.._Varat to izmegināt..)

3) ++ jums-paaugstinātā maiguma bauda, daudzem UN DAZADIEM VARIANTIEM SEKSS un INTIMU KONTAKTU =Sekss DAZADIBA+daudzveidība daudzveidībā..=ES SIEVIETE SEX JOB=SEKSS+esmu MAIGA,prasmīga, mīlīga= SEKS=>DAZADI VARIANTI SEKSA un INTIMu KONTAKTU..!!
piemēram= MIŅETS, klasika,orālais, Analais=>tikai partnerim vai partnerei..=>VIRETIM, SIEVIETEI, ģimenes pārim, BISEKSUALIEM, TRANSSEKSUALIEM, hermafrodītiem (dažados Veidos=var kā Prostatas Massažu vai anālu stimulāciju,vai ari fistingu,Strap-on, un tikai tad, ja Viņš vai VIŅA Man ziņos par Šo Viņu vēlmi..)

++SEX KURAM NAV Analoģiju Latvijā un -Visās Baltijas valstīs..=..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā !! Nav un pat visā Baltijas Eiropas tēritorijā, un tas viss patiesi reāli_!!_>>

Es esmu Vienīgā sieviete SEX JOB !! Es sieviete SEX JOB !! Es Vienīgā SEX JOB sieviete visā Baltijā-vienīgā sieviete SEX JOB -Visās Baltijas valstīs..=..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā=!!

-Tas ir ļoti-ļoti rets seksuāls virziens..Un sieviete SEX JOB-tas ir šis neticams retums, un veiksme tiem-kam patiešām ir ārkārtīgi paveicies, ar viņu brīnišķīgo satikt..Tādēļ ka-sieviete SEX JOB ir neticams retums un veiksme tiem-kam ļoti neiedomājami palaimējās viņu lūk tādu lielisku un vienīgu atrast, laimīgs tas- kam patiešām ir ārkārtīgi veicies ar viņu satikties SEKSĀ.

Tiem, kas nevēlas atpalikt no dzīves un uzzināt vairāk par to seksa seks virzienu..-SEX JOB-šī persona ir ne tikai un ir ne vienkārši poligāmiska un bisseksuala, bet pirmkārt un galvenokārt ir persona-Šai personai, nav nozīmes nedz jūsu izskatam (trūkumi un defekti izskatā ieskaitot), kā arī vienkārši nav nozīmes jūsu dzimumorgānu un ģenitāliju izmērem un formai, un jūsu kompleksem par to visu, nedz jūsu seksuālai orientācijai (hetero, homo, BI, transseks) un jūsu dzimumam (vīrietis, sieviete, hermaphrodits, ģimenes pāris jebkādā komplektēšanā=V+S; V+V; S+S; BI+Transseks)..SEX JOB sievietei nav nozīmes esamība jums traumu, lūzumu, apdegumu vai sakropļojumu..=SEX JOB sievietei nav nozīmes esamība jums rētu vai invaliditātes..

Tāpēc ka SEX JOB sieviete seksā saņem baudu no tā ka sagādā baudu un milzīgu un neticamu maigumu partnerim..,un burtiski cenšas un strādā tieši tādēļ, lai SEX JOB sievietes sekss partneris seksā saņēmtu maksimālu baudu no tā ko SEX JOB sieviete cenšas sagādāt viņiem ar savējo maigumu, attiecību un prasmēm (protams-gan pie nosacījuma ka partneris ir adekvāts, bet ar neadekvātiem, protams nav un nevar būt nenieka kopēja)..

Un sieviete SEX JOB burtiski cītīgi un pacietīgi cenšas un strādā priekš tā, un tieši tām dēļ, lai sekss partneris saņēmtu maksimālo baudu no tā ka SEX JOB sieviete viņam dara seksā, un no tā ka tieši viņa, bet ne partneris strādā priekš viņas partnera baudas saņemšanai maksimāli, partnera baudas saņemšanai augstākajā mērā un pakāpē un ļoti-ļoti maigi, mīlīgi un prasmīgi..Jo SEX JOB sievietes sekss-tas ir sekss priekš sekss partnerim. Un jo gadījums seksā vai situācija ir sarežģītāk-jo tas priekš SEX JOB tas seksā ir interesantaks.

Ar ko sekss ar SEX JOB sievieti ir unikāls..?? Un ar ko ir unikāla pati sieviete SEX JOB.??

=Unikālums SEX JOB sievietes ir ne tikai tajā-ka viņai nav seksuālas orientācijas, un ne tikai tajā ka viņa ir bezgalīgi delikāta un spējīga sniegt baudu un gan var sniegt tik lielu gandarījumu un apmierinājumu ļaudīm dažādas, un atšķirīgas seksuālas orientācijas ļaudīm, un cilvēkiem ar erekcijas problēmām, ar ārienes problēmām, cilvēkiem ar kompleksiem, ar traumām, invalīdiem, un daudziem citiem, un tostarp ģimenes pāriem.

Un fakts, ka SEX JOB sieviete var, prot un māk izdarīt seksā daudz vairāk nekā vairākums citu..-lai seksa partneris iegūtu maksimālu baudu, un strādā tieši prieks partnera gandarījuma un prieka+partnera baudījuma, un tas viss augstākā mērā, un augstākā pakāpē cik vien iespējams, un ļoti uzmanīgi un bezgalīgi maigi un delikāti. Jo ir dažādas iespējas, piemēram=orālais, klasika, erotiska masāža..Anālais Jums=>vīrietim, sievetei, transseksam (dažādos variantos=kā anāla masāža, kā prostatas stimulācija,FISTING, STRAPON)..Sekss priekš Jums=tādēļ SEX JOB sieviete burtiski cītīgi lutina ar maigumu Jūs..
SEX JOB sievietei nav seksuālas orientācijas, tāpēc-ka SEX JOB sieviete=tas ir pats maigums.., bet maigumam nav seksuālas orientācijas. Delikāti ļoti.

Sekss kurā SEX JOB sieviete tik ļoti un ļoti maigi burtiski strādā, cītīgi lutina un dod baudu partnerim (un ne nekā nedara, neprasa un negaida no partnera seksā sev. Seksā..,bet katrā ziņā ne attieksmē, un ne attiecībā pret viņu..), un nevis partneris strādā seksā tām dēļ lai saņemtu apmierinājumu, gandarījumu un maksimālu baudu..Bet SEX JOB sieviete strādā priekš partnera.

Piemēram-sievietei SEX JOB nav svarīgi un nav nozīmes ir jums erekcija vai nē..,un kāda jums erekcija (pārāk ātra, vai pārāk ilgstoša, vai apvītusi, vai lēnitekoša)-viņa mēģinās un centīsies izdarīt visu (visu viņai pieņemamo-viņai pieņemamā ietvaros), lai partneris saņemtu no viņas maksimālu maigumu, jautrumu, uzbudinājumu un baudu no viņas maiguma. Un baudas no tā ko viņa dara seksā sekss partnerim un tikai viņam. Un no tā ka viņa burtiski un pacietīgi strādā priekš to lai partneris saņemtu visvairāk pašas spilgtākās un maigākās, jautrākās, iespaidikās, maigas baudas un iespaidus, un baudu no izjūtām seksā un maiguma priekus ne atkarīgi no seksuālām iespējām un spējām, un nespējam, traumām vai partnera kompleksiem.

Un protams-gan pat mazākā rupjība, jebkāds spiediens, spiede vai attiecībā pret SEX JOB-pretdabiski dotajam virzienam seksā. Un neesamība iespējas būt maksimāli mīlīgai un maigai-nepieļaujami un nepieņemami sievietei SEX JOB.Sieviete SEX JOB nav verdziskā būtne un viņa nav seksa verdzene..

Sieviete SEX JOB-tas ir pats maigums un pieglaudība ar savējo uzskatu un viedokli, un vēlmi saņemt baudu no tā ka partneris seksā saņem maksimāli iespējamu-vislielāko iespējamo baudu no tā ka un ko viņa viņam dara(strādā) seksā.

Un pat ja jūs neesat spējīgi uz orgasmu, vai jums nav erekcijas..,sieviete SEX JOB arvien- tikpat labi mēģinās partnerim panākt maksimālu prieku, lai sekss partneris seksā ar viņu saņēmtu (un pat ņemot vērā partnera personas personīgas dabas īpašības-dabiskās spējas iespējas, un nespējas, vai grūtības, un pat ievērojot iespējamu invaliditāti partnerim, vai partneru sarežģītībās, vai problēmas un kompleksus seksā). Un lai seksa partneris kopsummā saņēmtu un iegutu maksimālu baudu, jautribu un prieku no tā ka un ko sieviete SEX JOB viņa dēļ cenšas, lai seksa partneris seksā ar viņu-ar sievieti SEX JOB iegūtu gan maksimālas baudas no maksimāla maiguma, un lai beidzot jautri iegūtu maksimālu prieku jutīgumā un seksā..Un fakts ka sieviete SEX JOB burtiski strādā, lai seksa partneris seksā ar viņu iegūtu maksimālus=maigumu, prieku un baudu..Un pat ja jūs neesat spējīgi uz orgasmu, vai jums nav erekcijas..,sieviete SEX JOB arvien-vienalga centīsies sagādāt jums maksimālu baudu un maigumu, lutināšanu, un lai jūs saņemtu maksimālu baudu seksā.

Es sieviete SEX JOB un man dzīvē, nepieņemami jebkāds uzspiediens, spiede, rupjība, neatklātība seksā, vai liekulība,un nav pieņemams jebkurš spiediens. Es neatzīstu nevienu, nekādu un pat mazāko mēģinājumu pazemot jeb kurām jeb kādu, neskatoties uz motivācijām un mērķiem tā kas tas mēģina to izdarīt..Un vairāk par visu es nicinu to niecīgumu-kas manās pazemot citus cilvēkus, tā dēļ lai tie-šie morāliski neģēļi paši sevi cildenatu uz citu ļaužu rēķina.

Es esmu sieviete SEX JOB, un es daudz redzēju dzīvē.=Dzīve man vairākkārt parādīja., un dzīve man vairākkārt mācīja, un man ir vairākkārt pierādīja..=ka cilvēku neglītums ir ne to ārienē un ne to izskatā, bet cilvēku neglītums itin bieži to sirdīs, smadzenēs un bieži vien viņu prātos..=to domāšanā. Es nicinu pižonus pazemojošus cilvēku pāšcieņu..Es saprotu, ka ir ļaužu kategorija kura nicina citus cilvēkus, ja šie cilvēki nepazemo un nenicina tos..,un ja šie cilvēki neattiecas pret tiem nejauki kā pret niecīgumiem..=tas ir neģēlīgs. Bet es ne pieņemšu nekādu neģēlību un nepiekrītu jebkurāi nekrietnībai, jebkādu zemiskumu attieksmē..Un tas ir iemesls, kāpēc es ieteikšu un rekomendēju neliešiem, un tam tamlīdzīgiem šiem neuztraukties un netraucējiet mani.

Tādēļ ņemot vērā manās spējas iespējamo, pirms man piezvanīt-padomājiet par savējām attiecībām un uzvedību. Un atceraties=ka es esmu sieviete SEX JOB, Es esmu BURVIGI MAIGA,prasmīga, mīlīga..,un es esmu radīta ne dēļ jebkādu jūsu ambīciju vai liekulības, bet SEX JOB maksimāla maiguma dēļ. NAV VĒRTS LIEKUĻOT. TĀDĒĻ VISU DĒVĒSIM PAREIZI UN NE LIEKUĻOJOT. UN PROTAMS SAPROTAMS, KA TU GRIBI SEKSU MANĒJĀ IZPILDĪJUMĀ. UN TU GRIBI BAUDU. UN TU GRIBI BAUDU VISPIRMS SEV =….= UN TAS IR SKAIDRS UN SAPROTAMS KĀ BALTA DIENA. Tā – Gan Skaidri Un Tas – Ka Jebkāds Vīrietis Seksā Egoists. Un Ka Pie tam Vīrietis Kā un ko – Viņš Tur Sievietei Nerunātu – Un Nesolītu – Seksā..- Tas ir Tikai Kārtējais Veids Iemānīt Sievieti Seksā . LAI IZMANTOTU SIEVIETES ĶERMENI UN SIEVIETES MAIGUMU. Tāpēc – Ka Vīrietis Izmanto Sievietes Ķermeni Savējai Baudai Un Savējam Komfortam.

..–NEAIZMIRSTAMS UN UNIKĀLS = VIP SEKSS ! = Un Atpūta Un RELAKS..= kurā ir Seksuāla, Lieliska Un Ļoti Erotiska, Atslābināšanas..+..NEAIZMIRSTAMO UN UNIKĀLO = VIP SEKSU ! LIELISKU – ĻOTI SEXY EROTISKO RELAKSĀCIJAS ATPŪTU – EROTISKĀ ATPŪTĀ..++TEV IR UzRAKSTĪTS TAS, KO IR IESPĒJAMS..= LAI Tu VARĒTU IZVĒLĒTIES NO Šā.. = TO – KO, UN KA TU GRIBI..
Zvani, Protams – Gan Piezvani, Bet Tikai Piezvani Pašlaik – Tad – Tādā gadījumā Un Vienosimies, Un Pārspriedīsim. UN ES BŪŠU ĻOTI HUMĀNA. ŠODIEN ĪPAŠA ATTIEKSME PRET DAUDZ KO. Galvenais Atceries – Es Ļoti Slikti Attiecos Pret Piedzērušos, Narkomāniem, Jebkādam Bezkauņam – Kad Lamājas, Un Pie Rupjībām. UN IGNORĒJU СМС UN ММС .

UN UZTAISI – Izdari SEV DĀVANU=
– ZVANI TAGAD..!!
– Zvani Pašlaik.!!

SMS un MMS ES ignorēju !!
..++..SMS UN MMS IGNORĒJAMI..= NEATBILDU UN PAT NELASU = dzēšu UN PAT NELASOT..! UZ E-PASTIEM= ARĪ ATBILDES NAV UN NEBŪS. TĀPĒC, KA IR TELEFONS ..= LŪK, TAPĒC TĀ UN ZVANIET. MAITAS – RAKSTOŠIE SMS = EJIET UZ ELLI..= MAN ŠIE DEGENERATI NAV VAJADZĪGI..!! ĻĀI ŠĪE PRIDURKI pakāras uz savam genitalijam +VIENĀ KOMPĀNIJĀ AR PEDOFILIEM, NIKROFILIEM UN ZOOFILIEM..!!
ŠOS ES PAR CILVĒKIEM NEUZSKATU..!!

JŪSU ATPŪTAS VĒRTĪBA UN Jūsu DĀVANAS APJOMS MAN (NAUDAS EKVIVALENTĀ ) UN VIŅA VĒRTĪBA..=IR ATKARĪGA NO Jūsu Izvēlētas ATPŪTAS, TĀPĒC TO Jūs UZZINĀSIET, TIKAI KAD Jūs MAN ZVANISIT !!

Iespēju seksā un maigumā, Un atbrīvošanā jūs no stresa un noguruma (RELAKSĀ) – man PRIEKŠ Jums – DAUDZ . UN IR ĻOTI DAUDZ DAŽĀDA, TO – KO JŪS VĒLATIES MANĀ IZPILDĪJUMĀ ..!! – DAUDZ Autorisku Unikālu Paņēmienu..= UNIKĀLU PAŅĒMIENU – KO Māku, PROTU UN VARU IZDARĪT TIKAI UN VIENĪGI ES..!.. JĀ, JĀ..! = Taču – Tikai Es, Un Vienīgi Es Varu Izdarīt Unikālus Paņēmienus – Kuri Var Jums Palielināt Orgasmu Līdz Minūtei Un Pat VAIRĀK.. UN VIENLAIKUS PADARĪTU TO SPILGTĀKU UN NEAIZMIRSTAMU UZ VISU MŪŽU..! TĀPĒC ATPŪTAS IESPĒJAS UN DAŽĀDĪBU ATPŪTĀ UN SEKSĀ ES JUMS VARU PIEDĀVĀT NETICAMI DAUDZ..

STARPTAUTISKĀIS_T/=_nulle_nulle_trīs_septiņi_viens_divi_pieci_divi_deviņi_nulle_viens_nulle_viens_
TELEFONS_LATVIJĀ_T/=_divi_pieci_divi_deviņi_nulle_viens_nulle_viens_
2_5_2_9_0_1_0_1

Sīkāka informācija

Pilsēta: Olaine, Olaine Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 170 - 175 cm Stāja: Chubby Apmācība: Nesaki man Matu krāsa: Black Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: D85 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: