2stund=75eur*DĀVANĀ

_EROTISKA_MASĀŽA_pluss_arī_ar_SEKSSu_un_MAIGUMU_TEV_un_ar_lielu_daudzumu_daudzveidīgām_intīmām_baudām (✔ patīkami pārsteigs )
SEKSS_Labākais_Piedāvā_Jums_VARI_TAGAD_ATBRAUKT_VAI_PIEAICINĀT_ĻOTI_MAIGAM_SEKSAM_UN_EROTISKAI_MASĀŽAI_TEV. (tikai Rīga)

= SEANSĀ=2stundas=75eur*MAN_DAVANĀ…

Noņemšu saspriegumu,atbrīvošu no pārsprieguma un stressa pārslodzes sekām kopumā,un ķermeņa it īpaši.Atradīšu galvenos punktus,likšu gavilēt+trīcēt no uzbudinājuma+priecāties no baudas!Masiere PIEDĀVĀJU VAIRĀKĀS DAŽĀDĀS MASĀŽĀS(un arī sekss) UZREIZ-VIENLAICĪGI,kā arī+DAŽĀM SUPER MASĀŽĀM-“Duša– relax kokteilis”+Perfekt–EROTISKĀ MASĀŽA.ES ESMU MAIGA+MĪLĪGA.Privāti

TIKŠANĀS LAIKĀ – SEANSS AR VISIEM TIEM KOŠĀM IESPĒJĀM UN SPILGTIEM PRIEKIEM PAR KURIEM IZLASIET ŠAJĀ PIEDĀVĀJUMĀ = 2 STUNDAS=TIKŠANĀS ILGUMS =75eur*MAN DĀVANĀ

SEKSS_ir_APARTAMENTI_RĪGĀ_vai_ari_atbraukšu_pie_Jums_Ļoti_Maigs_un_Spilgts_Sekss_un_MIŅETS_VISMAZ_3_TRIJOS_VARIANTOS_uz_desertu.

>>☎_✔~~_Т____0_0_З_7_1___2_68З_6_68З__t_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs___✔~~_Т____0_0_З_7_1____2_888_71_51_ _VIP!_UNIKĀLI+BURVIGI MAIGA+AKTIVA UN PROTOŠA+skaistas_SEX+Tavu dupsīti arī varu samīlot=_EROTISKA MASSAŽA+VIP!SEX+( VAR ARI RELAKS+INTIMA ATPUTA+LABA IZKLAIDE+SEKS DAŽADIBA )

++ jums—paaugstinātā maiguma bauda, daudzem UN DAŽADIEM VARIANTIEM SEKSS un INTIMU KONTAKTU un Sekss DAŽĀDIBA+daudzveidība daudzveidībā..

…+ UN ES un SEKSS+esmu MAIGA, prasmīga, mīlīga, pluss KVALITATĪVS SEKS, pluss DAUDZI un DAŽADI VARIANTI SEKSA un INTIMu KONTAKTU..!!

___❣❣❣=✘✘✘=❣❣❣_➨➨➨___UN ATCERATIES KA JA ZVANĪSIT PAŠLAIK..=..TĀD VARĒSIT SARUNAT BONUSU = PAPILDUS LAIKU ( PUSSTUNDU ) =..KŪRĀ POSMĀ JŪMS BŪS — PAPILDUS — mīlīga un laimīga laika dzīvē, laika pilna maiguma un seksa ar sievieti, kura ir ļoti maiga un prasmīga seksā + Atpūta dažādibā..!!

Piemēram piedāvāju Jums:

—..MIŅETS – Kā minimums VISMAZ 3 – TRIJOS Variantos – ĻOTI PRASMĪGI UN DAUDZVEIDĪGI,

klasika — klasiskais SEKS, VEIKLI un PRASMĪGI, Ļoti Maigi Un Mīlīgi, Izveicīgi, Daudzveidīgi un Kvalitatīvi,

ORĀLAIS (ANUSLINGS, vai KUNILINGS)..

ANĀLAIS un ORĀLAIS — tikai PARTNERIEM.. — VIRETIM, SIEVIETEI, ģimenes pārim, BISEKSUALIEM, TRANSSEKSUALIEM, transvestitem, hermafrodītiem (dažados Veidos un var kā Prostatas Massažu vai anālu stimulāciju,vai ari fistingu,Strap—on, un tikai tad, ja Viņš vai VIŅA Man ziņos par Šo Viņu vēlmi..)..

EROTIKA=> Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI SEKSĀ> INTĪMO KONTAKTU > Intim + SEKS Atpūta un DAŽADI VARIANTI SEKSA un INTIMU KONTAKTU,

++SEX KURAM NAV Analoģiju Latvijā un —Visās Baltijas valstīs..–..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā !! Nav un pat visā Baltijas Eiropas tēritorijā, un tas viss patiesi reāli_!!_

==== Un RELAX = relaks programmas > ar relaks programmas elementem > atbrīvošanāi jūs no stresa un hroniska noguruma..!

— Ja Jūs gribat — Jūs varat Atbraukt — ir ērta, komfortabla vieta __ Neitrālā__ teritorijā, gandrīz blakus centram, ar labu stāvvietu priekš: mašīnas, tanka vai furas, ja vēlaties, pat apsargājamo. Helikopteru laukums un cita pacelšanās josla, izņemot gultu.. – nav.., vai Jūs VARAT uzaicināt MANI pie sevis ( mājās vai viesnīcā — tikai Rīgas robežās ).. Ja Jūs mulsina Helikopteru laukuma neesamība, vai tas ka Man nav citas pacelšanās joslas ( izņemot seksodromu ), tad Jūs varat to man uzdāvināt.. — ES PAT PAVISAM UZ TO NEAIZVAINOŠOS..

UZ SMS, MMS, UN ZVANIEM NO TELEFONEM AUTOMATIEM, KĀ ARI NO DIENESTA TELEFONEM UN TELEFONIEM KURIEM TELEFONA NUMURI NEREDZAMI =PĪLNIGA IGNOREŠANA = ATBILDES NE BUS !!

JAUNAKUS PAR 25 GADU – TIEM KAS JAUNAKI PAR 25 GADIEM, UN TIEM KAS ZVANIŠANAS DIENĀ IR LIETOIS narkotikas, UN NACIONALISTI ( fašistiski noskanjoti tipi = tie kas slikti attiecas pret citas tautibas cilviekiem..) => ..IGNOREJAMI..!! => TIEM IETEIKUMS => CIENET SAVU MIERU UN NE zvanāt..!

Man VIENALDZĪGAS Jūsu Ambīcijas.! JŪS ESAT ŠEIT Ne Ambīciju Dēļ – Jūs ŠEIT Maiguma, Seksa Un JAUKA ORGAZMA Dēļ.

➨ + Es nicinu pižonus pazemojošus cilvēku pāšcieņu..

Es saprotu, ka ir ļaužu kategorija kura nicina citus cilvēkus, ja šie cilvēki nepazemo un nenicina tos..,un ja šie cilvēki neattiecas pret tiem nejauki kā pret niecīgumiem..=tas ir neģēlīgs. Bet es ne pieņemšu nekādu neģēlību un nepiekrītu jebkurāi nekrietnībai, jebkādu zemiskumu attieksmē..Un tas ir iemesls, kāpēc es ieteikšu un rekomendēju neliešiem, un tam tamlīdzīgiem šiem neuztraukties un netraucējiet mani..!

Konfendiciali / > akkurati..! Zvanīt Varat..!!

SMS un MMS = ES_ Ignorēju ==..SMS UN MMS IGNORĒJAMI..!! = Un NEATBILDU, un PAT NELASU, un izdzēšu UZREIZ..!! UN PAT NE PĀRSKATOT UN NELASOT..!

UZ E—PASTIEM (UN NELASOT..!) ARĪ ATBILDES NAV UN NEBŪS. TĀPĒC, KA IR TELEFONS ..

— LŪK, TAPĒC TĀ UN zvanāt.
Gribat KAUT KO UZZINĀT = zvanāt.!

Zvanīt Varat =_24_STUNDAS_DIENNAKTĪ_x _7_DIENAS_NEDĒĻĀ…=_00—24_!

>>☎_✔~~_Т____0_0_З_7_1___2_68З_6_68З__t_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs___✔~~_Т____0_0_З_7_1____2_888_71_51_
Т_ nulle_nulle_trīs_septiņi_viens_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs..

Ja esiet liels kArumnieks.., ja Jus esiet gatavs uz dažādiem eksperimentiem seksā, JA IR VĒLME BAUDĪT Kolosāli Interesantu – UNIKĀLU, NEPĀRSPĒJAMU Un neatdarināmo – ĪPAŠU UN ORIĢINĀLU EROTISKO MASĀŽU un SEKSU, ja gribiet ĪSTU UNIKALO VIP ! Erotisko masāža un Sexu => tad vienkārši zvanāt lai varat visu uzzinat un sarunāt…❣❣❣❣❣❣

Un _ UN JĀ JŪS PĀT PEC ŠADAS VĀIRAK REIZ ATKARTOŠANAS KAUT KO NAV SAPRATUŠI =…– TAD ESIET LAIPNS IZLASIET DOTO INFORMACIJU VEL REIZ !!!

➨ ➨➨➨➨___ P.S. Es SAPROTU KA JUS ESAT parasts cilvēks ar cilvēciskām vājībām..!! TĀPĒC = ..Miljons iemeslu, lai TO darītu un neviena, lai no TĀ atteiktos!!!!

TĀ ir normala lieta kopš pasaules pastāvešanas—no tā tiek jēga un pieredze un nekāds ljaunums, cilvēki nevar spriest vienozimigi par SEKSU jo viņiem manuprāt, ir tik daudz kā… gan sakarīgās NO AUDZINĀŠANAS NEESAMĪBAS UN NESAPRAŠANAS PAREIZA SEKSA SAPRATNES NEESAMĪBAS. DAUDZI JAUC SEKSU AR GANDARĪJUMU.MEKLĒJOT CAURUMUS SEKSA PARTNERI LAI VIENKĀRŠI TUR IEBĀZTIES.. DAUDZI SEKSU AIZSTĀJ AR CAURUMU MEKLĒJUMU UZ SEKSS PARTNERA ĶERMEŅA.. DAUDZI Jauc Maigumu Seksā UN TO AIZSTĀJ — SAMAIN Ar Zemisku miesas Apmierinājumu — AR SAPĀROŠANU..– KĀ LOPI.. VARBŪT TIEŠĀM IR PIENĀCIS LAIKS TO MAINĪT UN UZZINĀT — KAS IR ĪSTS UN ĻOTI MAIGS SEKSS ..??..!!

Domājat kungi—kā rezultātā tiktu šobrīd pie šādas vienigās no izcilākajām iespējam=> tikt uz vienu no šiem seansiem vismaz uz pāris stundam apmēram pus gada, dariet sev vienu konkrētu vismīljako davanu..! —.. KADU?
Bet visvienkāršāka atbilde būtu: beidzot dzīvē taptu īstenojams Lielisks SEX…

UN JA JŪS GRIBAT+UN VĒLATIES PIEPILDĪT SAVU SAPNI-JEBKURA+JEBKĀDA VĪRIEŠA SAPNI. Un+SAŅEMT EKSKLUZĪVU,ĪPAŠI NEATKĀRTOJAMU+VISS SPILGTĀKU+PAŠU ILGSTOŠU ORGASMU SAVĀ DZĪVĒ+Seksu,kurš ir neaizmirstams,Neatkārtojams+Pats Spilgtākais+Ilgstošs,ĻOTI MAIGI+MĪĻĪGI-Tad Ir Jāzvana Pašlaik-TAD JĀZVANA TAGAD!

>>☎_✔~~_Т____0_0_З_7_1___2_68З_6_68З__t_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs___✔~~_Т____0_0_З_7_1____2_888_71_51_

Предлагаю НЕЖНОСТЬ И ИНТЕРЕСНЫЙ ИНТИМНЫЙ-СЕКСУАЛЬНЫЙ ОТДЫХ.. И НЕ НЕЕЕПУТАЙТЕ — Я НЕЕПРЕДОСТАВЛЯЮ УСЛУГ..

ОЧЕНЬ ПРИЯТНАЯ, СИМПАТИЧНАЯ, сексуальная, НЕЖНАЯ И ОПЫТНАЯ МАССАЖИСТКА..
Можете пригласить к себе – также и для – секса, и общения с сеансом массажей (для разнообразия) – могу выехать к Вам в пределах Риги, для создания уютной, романтической обстановки моим присутствием и способностями, навыкам и умениям, для незабываемой встречи, которая включает в себя RELAX-массаж с водой, эротический массаж, с пикантным, приятным чудесным продолжением. Или приглашаю на нейтральную территорию. Изредка принимаю у себя, но предпочитаю быть Вами приглашённой в гости ( или в гостиницу )..!!
( Секс: классика, королевский миньет ( в защите) КАК МИНИМУМ В ТРЁХ ВАРИАНТАХ, кунилинг – ТОЛЬКО ЖЕНЩИНАМ — по их желанию.) Приятная музыка, теплый прием, чай, кофе, свежие простыни и полотенца …

T/=__26_8З_66_8З__
T/=___2_888_71_51_
МЕЖДУНАРОДНЫЕ
✔~~_Т____0_0_З_7_1____26_8З_66_8З__или_✔~~_Т____0_0_З_7_1____2_888_71_51_

Дорогие мужчины и женщины, бисексуалы, семейные пары, транссексуалы, трансвеститы, гермафродиты.. Если Вы хотите встретиться – звоните. Постараюсь сделать Ваш отдых максимально комфортным. Общительная, веселая, симпатичная и позитивная в компании.. У меня красивое женственное тело. Со-мной Вам не будет скучно. Если Вы адекватный, то наша встреча гарантированно закончиться прекрасно и незабываемо.

Доброго времени суток! Спасибо, что заглянули ко мне на страницу. Мне 31 год, говорю и по-русски, и по-латышски. Рыжеволосая. Рост 167, вес 59 кг. Чистое и ухоженное и очень женственное телосложение, постоянное занятие самообразованием и развитие массажного умения более 6 лет. Здоровый образ жизни мое кредо! Абсолютно НЕЕЕЕупотребляю алкоголь и наркотики. Порядочная, коммуникабельная. Высшее неоконченное образование. Обучалась массажному ремеслу в Европе и России. Нежные ухоженные женские руки. Опыт и практика в данной сфере богат и разнообразен. Я очень люблю свои способности и быть по-возможности лучшей во всём и постоянно стремлюсь познавать что-то новое.
В своей анкете я попыталась, как можно развернуто изложить, что такое Эротический массаж у меня. Буду рада видеть Вас .

Отзывы о массаже Вы не сможете посмотреть — потому что я абсолютно соблюдаю конфиденциальность, и соблюдаю неизменно данное правило — и том числе ив Ваших интересах .

Эротический – массаж в Риге для мужчин, девушек и семейным парам, и так -же транссексуалам; гермафродитам; трансверститам ! От 25 до 65 лет, Ваш вес не должен превышать допустимого для меня веса – до 120 кг.
Массаж – С интимом и с незабываемым сексом..! 24 часа в сутки – и днем и ночью – звоните, не стесняйтесь. Массаж в день обращения, в течении 2-3 часов, приму Вас или приеду к Вам, передвигаюсь на такси.

ПРИЕМЛЕМО ТОЛЬКО ЗВОНКИ — ВЫ МОЖЕТЕ ПОЗВОНИТЬ, И КОГДА ВЫ ПОЗВОНИТЕ — ВЫ УЗНАЕЕТЕ ОСТАЛЬНЫЕ ПОДРОБНОСТИ..!!
НА ПИСЬМА НЕЕЕЕ_ОТВЕЧАЮ..! СМС и ММС.. – ОДНОЗНАЧНО ИГНОРИРУЮ..! И ДАЖЕ НЕЕЕЕ_ЧИТАЮ..! ЕСЛИ ВЫ ХОТИТЕ НА СЕБЯ ОБРАТИТЬ МОЁ ВНИМАНИЕ И ПОЛУЧИТЬ ОГРОМНОЕ ЧУВСТВЕНННОЕ УДОВОЛЬСТВИЕ и ВСЁ – ТО, ЧТО ПЕРЕЧИСЛЕННО НИЖЕ.. = ПРЕЖДЕ ПРОЧТИТЕ ВСЁ — ЧТО ТУТ Вам НАПИСАНО. ПОЗНАКОМЬТЕСЬ СО ВСЕЙ ИНФОРМАЦИЕЙ, И ТОЛЬКО ТОГДА ЗВОНИТЕ..
Фотографии я никогда НЕЕЕЕ_ВЫСЫЛАЮ.! ВАШИ ФОТОГРАФИИ МЕНЯ ТАК-ЖЕ НЕЕЕЕ_ИНТЕРЕСУЮТ!!

УСЛУГИ НЕЕЕЕ_ПРЕДОСТАВЛЯЮ..!! Я ПРЕДОСТАВЛЯЮ НЕОБЫЧАЙНО НЕЖНЫЙ ОТДЫХ И ЧУДЕСНЫЕ и ВОСХИТИТЕЛЬНЫЕ МАССАЖИ С НЕЗАБЫВАЕМЫМ, ВЕЛИКОЛЕПНЫМ И ОЧЕНЬ ПИКАНТНЫМ ПРОДОЛЖЕНИЕМ..! ПОЭТОМУ ЦЕНЫ, ЦЕННИКА, ПРАЙСА – НЕЕЕЕТ..! Я НЕЕЕЕ_БЕРУ ОПЛАТУ, Я ПРИНИМАЮ ПОДАРКИ В ДЕНЕЖНОМ ЭКВИВАЛЕНТЕ.. – ПО СИТУАЦИИ И НА МОЁ УСМОТРЕНИЕ..! Мои ТРЕБОВАНИЯ К ПОСЕТИТЕЛЯМ БОЛЕЕ ЧЕМ ГУМАННЫЕ, И РЕШЕНИЯ Я ПРИНИМАЮ по собственному СВОЕМУ предпочтению, а не по натоянию ТРЕБУЮЩИХ. НЕЕЕЕ_УНИЖАЮ, НЕЕЕЕ_УНИЖАЮСЬ. И ВСЕГДА ДЕЙСТВУЮ В РАМКАХ НИЖЕ НАПИСАННОГО.. – ПОЭТОМУ СПЕРВА ПРОЧТИТЕ..-..ЧИТАЙТЕ..!!

Качественный массаж всего тела для мужчин и женщин, бисексуалов, семейных пар, транссексуаов, трансвеститов, гермафродитов. Расслабление и релаксация.. Удивлю своми способностями и техникой массажа, подходом к Вам – НЕЖНОСТЬЮ и своей раскрепощенностью. Уверена, время проведем великолепно.

ОТДЫХ, НЕЖНОСТЬ И СЕКС ДЛЯ ВАС..! А СЕКС ДЛЯ ВАС — ОЗНАЧАЕТ ОЧЕНЬ НЕЖНЫЙ И ЛАСКОВЫЙ СЕКС В КОТОРОМ Я НЕПОВТОРИМО БАЛУЮ ВАС И ВАШЕ ТЕЛО.. И..
Качество в сексе никогда не помешает! Воплощу ВАШУ МЕЧТУ О НЕОБЫКНОВЕННОМ — ЯРКОМ, НЕЗАБЫВАЕМОМ ОРГАЗМЕ И ИСПОЛНЮ БОЛЬШИНСТВО Ваших желаний и фантазий в реальность! Давайте вместе воплотим ВАШИ фантазии, готова принять самое активное, но, в то же время, деликатное участие.

Sīkāka informācija

Pilsēta: Jūrmala, Jūrmala Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 150 - 155 cm Stāja: Slim Apmācība: Vidējā izglītība Matu krāsa: Brūns Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: B85 Nogriezts: Nedaudz Pīrsingi:Tetovējumi: