2_STUND_TIKAI_50_ЕUR

_2_STUNDAS_TIKAI_50_ЕUR0_Es_Saderēju_AR_DRAUDZENI_TĀPĒC_LŪK_TĀDI_APSTĀKĻI_Tas_TIKAI_JŪSU_TERITORIJĀ_VAI_VIESNĪCA_UN_TIKAI_RĪGĀ_

Profi Masiere aicinu UZ VAIRĀKĀM DAŽĀDĀM MASĀŽĀM (un arī sekss) UZREIZ, kā arī un DAŽĀM SUPER MASĀŽĀM—“Duša–-relax kokteilis” UN Perfekt–-EROTISKĀ MASĀŽA, Ļoti Maigs Un Spilgts Sekss Un MIŅETS –- VISMAZ 3 VARIANTOS uz desertu. ES ESMU MAIGA UN MĪLĪGA.
. Noņemšu saspriegumu, atbrīvošu no pārsprieguma un stressa pārslodzes sekām kopumā, un ķermeņa it īpaši.. Atradīšu galvenos punktus, likšu gavilēt un trīcēt no uzbudinājuma, un priecāties no baudas..!!

. Viena vizīte pie manis atgriezīs spēkus, enerģiju, pašpārliecinātību un pārliecību sevi..!!!
.
.SEX+Protu–-Varu Jūsu Orgasmu Palielināt un Pagarināt Līdz Minūtei Un Vairāk (dubultot Laiku GARUMĀ UN BAUDĀ –- dziljakā līmenī –-tas ir forŠi Varat to izmegināt+BURVIDGS SEKS ). Tāpēc –- Kas Tikai un VIENĪGI Es –- Jums PROTU Izdarīt Izsenus senlaikus Ķīnisku Geišu Paņēmienus ar ĪSTU EROTISKU MASĀŽU UN AR massu JAUKU AIZRAUJOŠU SEKSA JAUNUMU daudzumā. PROTU JŪSU ORGAZMU PAGARINĀT LĪDZ MINŪTEI UN PAT VAIRĀK.. ( senlaikus ĶĪNIEŠU GEIšAS PAŅĒMIENI ( kurie dubulto Jūms ORGAZMU Laiku Garumā un Baudā, UN JUTĪGUMĀ..+ dara to aizraujosu dzilaka līmenī–-..tas ir forši..Varat to izmegināt.. )
.
.
.ŠIS PIEDĀVĀJUMS IR TIKAI UN VIENĪGI UN TIKAI SOLĪDIEM VĪRIEŠIEM.. –- KAS PROT NOVĒRTĒT UN CIENĪT SEVI UN SPĒJ BAUDĪT DZĪVI..

UN JA JŪS GRIBAT.., UN VĒLATIES PIEPILDĪT SAVU SAPNI. –-–- JEBKURA un JEBKĀDA VĪRIEŠA SAPNI. Un un SAŅEMT EKSKLUZĪVU, ĪPAŠI NEATKĀRTOJAMU UN VISS SPILGTĀKU UN PAŠU ILGSTOŠU ORGASMU SAVĀ DZĪVĒ, Un Seksu, kurš ir neaizmirstams, Neatkārtojams Un Pats Spilgtākais Un Ilgstošs, ĻOTI MAIGI UN MĪĻĪGI –- .Tad Ir Jāzvana Pašlaik –- TAD JĀZVANA TAGAD..!

.
.
NEAIZMIRSTAMS UN UNIKĀLS –- VIP SEKSS ! –- Un Atpūta Un RELAKS.. –- kurā ir Seksuāla, Lieliska Un Ļoti Erotiska, Atslābināšanas..+..NEAIZMIRSTAMO UN UNIKĀLO –- VIP SEKSU ! LIELISKU –- ĻOTI SEXY EROTISKO RELAKSĀCIJAS ATPŪTU –- EROTISKĀ ATPŪTĀ..
.
.

.
.++AR VISU IESPĒJU JUMS PIEDĀVĀJAMO MAIGUMĀ.. –- SEKSU, RELAKSĀCIJAS UN ATPŪTAS. Bet Kvalitāte Seksā –- Tas ir Svarīgi..–- Jūs Un Pats To Saprotat. –- SIEVIETES MAIGUMS UN Viņas PRASMES SEKSĀ JUMS IR ĻOTI SVARĪGAS.!
.
.
.
.UN CIENĪTĀJIEM IR IESPĒJA ANĀLĀ SEKSA (PROTAMS, ĻOTI AKURĀTI, MĪĻI UN MAIGI, UN TIKAI PĒC VIŅU VĒLMĒM)
.
.24х7.. 00–-24 !
.
.
Atpūtas variantu –- esams daudz un tie ir ļoti dažādi+IR DAUDZ, UN IR DIVI VIRZIENI:
.
.–- RELAX = relaks programmas ar relaks programmas elementem atbrīvošanāi jūs no stresa un hroniska noguruma..!
.
. + EROTIKA –- Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI –- DAUDZ INTIMU KONTAKTU+ DAŽADIBĀ –- Intim + SEKS Atpūta

Piemēram piedāvāju Jums:

–-..MIŅETS – Kā minimums VISMAZ 3 – TRIJOS Variantos – ĻOTI PRASMĪGI UN DAUDZVEIDĪGI,

klasika –- klasiskais SEKS, VEIKLI un PRASMĪGI, Ļoti Maigi Un Mīlīgi, Izveicīgi, Daudzveidīgi un Kvalitatīvi,

ORĀLAIS (ANUSLINGS, vai KUNILINGS)..
ANĀLAIS un ORĀLAIS –- tikai partnerim vai partnerei.. –- VĪRETIM, SIEVIETEI, ģimenes pārim, BISEKSUALIEM, TRANSSEKSUALIEM, transvestitem, hermafrodītiem (dažados Veidos un var kā Prostatas Massažu vai anālu stimulāciju,vai ari fistingu,Strap–-on, un tikai tad, ja Viņš vai VIŅA Man ziņos par Šo Viņu vēlmi..),

ORĀLAIS (ANUSLINGS, vai KUNILINGS)..

EROTIKA= Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI SEKSĀ INTĪMO KONTAKTU Intim + SEKS Atpūta un DAŽADI VARIANTI SEKSA un INTIMU KONTAKTU,

Sekss priekš Jums –- Sekss kurā Es lutināšu ar maigumu Jūs..+Protu Erotisku –- Unikalo Massažu (ar –- gejšas paniemenem kas Pagarina Jusu Orgazmu Lidz Minutei un Pat Vairak_un_dubulto Laiku Garumā un Baudā +dziljakā līmenī–-tas ir forši.._Varat to izmegināt..)+ar Daudzam Intimam Baudam….
.

Sīkāka informācija

Pilsēta: Gulbene, Gulbenes novads Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Bisexual Garums: 170 - 175 cm Stāja: Slim Apmācība: Augstākā izglītība Matu krāsa: Gaiši gaišs blondīns Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: E80 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: