00-24_2h_75eur_Sex_

_SexXx_ar_EROTISKU_un_gan_arī_RELAX_MASĀŽU_KOPĀ_VIENĀ_SEANSĀ_75eur/2_DIVAS_stund.,135eur/3tris_stund,_195_/nakts vai diena(7 stundas)=tāds Jūsu dāvanas izmērs Man(NAUDAS EKVIVALENTĀ)

++Atgādinu Ka tāds Piedāvājums un Ar Tādiem Pieejamiem un Lieliskiem Nosacījumiem Iepazīties Ar Mani – Ļoti Maigam Un Mīlīgam Seksam Jums Spēkā tikai līdz _12.04.2018__

~~ZVANI TAGAD= =_Т____0_0_З_7_1____26_8З_66_8З___
=Tikai Zvani= SMS un MMS Ignorēju=Neizlasu=ZADRОТUS un VIRTUALUS,Rupekļus,Pļāpus un Narkomānus=Ignorēju=Neizklaidēju=Nicinu..!!

SEKSS+daudzveidība=daudzveidībā..=TO SKAITĀ ARĪ BISEKSUALIEM,TRANSVESTITIEM,TRANSEKSUALIЕМ,hermafrodītiem UN ĢIMENES PĀRIEM

= piemēram=MIŅETS- DAŽADI VARIANTI un Veidi +klasika+orālais+Analais (Analais=tikai partnerim vai partnerei..=dažados Veidos=var kā Prostatas Massažu vai kā prostatas stimulāciju,anālu stimulāciju, kā anālo masāžu, vai ari fistingu,var ari Strap-on..= un tikai tad, ja Viņš vai VIŅA Man ziņos par Šo Viņu vēlmi..)=+Sekss priekš Jums Priekš Jums=Burvigs Seks+Jums-paaugstinātā maiguma bauda

SMS un MMS ir ignorējami..!!

Jebkurš cilvēks ZINĀ, vai prot darit kaut ko labāk par citiem..un iespējams var kaut ko labāk..–nekā jebkurš cits, un Un Еs varu labāk par citiem ŠO.., JO Man pieder Šīs UNIKĀLАS spējas un prasmes..–TĀ KĀ Еs VIENĪGА ZINU un varu, VIENĪGI Еs spējīga tik SEKSUĀLI–Кaislīgi IZDARĪT ŠO..!! Тāpēc Jūms pastāv IESPĒJA uzzināt un izmēģināt=..KĀDAS Dedzīgаs Seksuālās Izprieces Manā sniegumа un UNIKĀLA IZPILDE +senlaikus ĶĪNIEŠU GEIŠU PAŅĒMIENI..=..un KO DOD Mana UNIKĀLА spēja+Minētās prasmes..

SЕхХх+РROTU JŪSU ORGAZMU PAGARINAT LIDZ MINUTEI UN PAT VAIRАК..( senlaikus КĪNIЕŠU GEIŠАS РАŅĒМIENI_kurie dubulto Jūms orgazmu Laiku Garumā un Baudā, UN JUTĪGUMA..+ dara tos aizraujošus dzilakā līmenī–..tas ir forši.._Varat to izmegināt..)_!!_)++DAUZI _S_E_X_ Jaunumi++REALA UNIKALI–NEATKĀRTOJAMA EROTIKA++REALA UNIKALI–NEATKĀRTOJAMA EROTIKA++ĪSTA EROTISKA_ MASĀŽA..

++SEKSS+daudzveidība daudzveidībā..+DAZADI VARIANTI INTIMU KONTAKTU, piemēram = MIŅETS–DAŽADI VARIANTI ,klasika,orālais,(ANALAIS,FISTING,STRAPON..=jums) =paaugstinātā maiguma bauda, daudzem UN DAZADIEM VARIANTIEM SEKSS un INTIMU KONTAKTU =Sekss+daudzveidība daudzveidībā..=ES esmu SIEVIETE SEX JOB !!==SEX KURAM NAV Analoģiju visā Baltijā==Baltijas valstīs..=..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā !! Un tas viss patiesi reāli, Jūs taču pats saprotat ka lai varētu to īstenot..=..Šīs UNIKĀLАS spējas un prasmes..ir jāspēj un japrot izpildit virtuozi..–..spēt DARĪT kaislīgi aizraujošak pat par pašu mākslu, un lieliski jaspēj un japrot veikt.._..tas ir Jūms reta, unikala iespeja sagadat SEV iespaidīgu davanu, kuru Jūms ne uzdavinas ne viens cits..=..jo par tas istenošanu varat parupeties tikai Jūs pats..=..sarunat laiku kad atbrauksit to izbaudit..

~~ZVANI TAGAD+izmantoiet iespeju tagad sarunat lai to izbaudit..=..pazvanot ра šo _Т____0_0_З_7_1____26_8З_66_8З_=ZVANIT VARAT..!! SMS un MMS ir ignorējami..!!

Sīkāka informācija

Pilsēta: Ogre, Ogre Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 170 - 175 cm Stāja: Slim Apmācība: Vidējā izglītība Matu krāsa: Blondīne Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: D80 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: