КАPИHА2683668ЗsexJОВ

~!~Šobrīd vēl lielāks skaits īpaši INTERESANTU VARIANTU UN IESPĒJU SEKSĀ + MĀKU PALIELINĀT Jums ORGAZMU LĪDZ MINŪTEI UN PAT VAIRĀK..!!!

UN JA JŪS GRIBAT.., UN VĒLATIES PIEPILDĪT SAVU SAPNI. –-–- JEBKURA un JEBKĀDA VĪRIEŠA SAPNI. Un un SAŅEMT EKSKLUZĪVU, ĪPAŠI NEATKĀRTOJAMU UN VISS SPILGTĀKU UN PAŠU ILGSTOŠU ORGASMU SAVĀ DZĪVĒ, Un Seksu, kurš ir neaizmirstams, Neatkārtojams Un Pats Spilgtākais Un Ilgstošs, ĻOTI MAIGI UN MĪĻĪGI –- .Tad Ir Jāzvana Pašlaik –- TAD JĀZVANA TAGAD..!

bet. !! vispirms rekomendēju visu uzmanīgi izlasīt.!!
ŠIS TEKSTS ŠEIT –- TAS nav Vienkāršs, JO Tas Ne VIENKĀRŠI PIEDĀVĀJUMA APRAKSTS JUMS. BET TAS IR VAIRĀK nekā IZVĒLNE JŪSU ATPŪTAIIi, Baudai UN SEKSAM.. TAS IR MEŅU. Tādēļ IZLASIET VISU ĻOTI RŪPĪGI, UN Ļoti Uzmanīgi Un Līdz Pašam Nobeigumam, PĒC TAM Izvēlaties TO–-KAS JUMS PATĪK UN TIKAI PĒC TAM ZVANIET.

>->_ĻOTI PRASMĪGA UN Simpatiska, maiga Massiere protu Erotisku – EKSKLUZĪVU, ELITĀRU, UNIKĀLU masāžu (ar > geišas paņiemenem, lai Jūs ne tiktu pirmstermiņa orgazmā un varētu –- neparasti ilgi saņemt baudu no manējā maiguma un savējām izjūtām un uzbudinājuma, un daudzem intimem VARIANTIEM.., kas Pagarina Jūsu ORGAZMU LĪDZ MINŪTEI UN PAT VAIRĀK..!!! )

un pluss arī SEKSS, un ar lielu daudzumu daudzveidīgām intīmām baudām ( patīkami pārsteigs), +ka ari RELAX = ar efektīvas RELAKS programmas elementem > ar kuru palīdzību jūs varētu atbrīvoties no ieslīgšanas hroniskā nogurumā un stressā..

–-..Ja Jūs gribat –- Jūs varat Atbraukt –- ir ērta, mājīga, komfortabla vieta __ Neitrālā__ teritorijā, gandrīz blakus centram, ar labu stāvvietu priekš: mašīnas, tanka vai furas, ja vēlaties, pat apsargājamo. Helikopteru laukums un cita pacelšanās josla, izņemot gultu.. – nav.., vai Jūs VARAT uzaicināt MANI pie sevis ( mājās vai viesnīcā –- tikai Rīgas robežās ).. Ja Jūs mulsina Helikopteru laukuma neesamība, vai tas ka Man nav citas pacelšanās joslas ( izņemot seksodromu ), tad Jūs varat to man uzdāvināt.. –- ES PAT PAVISAM UZ TO NEAIZVAINOŠOS..

Konfendiciali / >akkurati += 101% Uz Foto Esmu == Es !!

+ Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI INTIM.KONTAKTU > ..––-NEAIZMIRSTAMS UN UNIKĀLS un VIP SEKSS ! Un Intim Atpūta Un RELAKS.. –- kurā ir Seksuāla, Lieliska Un Ļoti Erotiska, Atslābināšanas..
.
.
.
++ jums–-paaugstinātā maiguma bauda, daudzem UN DAŽADIEM VARIANTIEM SEKSS un INTIMU KONTAKTU un Sekss DAŽĀDIBA+daudzveidība daudzveidībā.. UN ES SIEVIETE SEX JOB un SEKSS+esmu MAIGA, prasmīga, mīlīga, pluss KVALITATĪVS SEKS, pluss DAUDZI un DAŽADI VARIANTI SEKSA un INTIMu KONTAKTU..!!
.
.
Piemēram piedāvāju Jums:
.
.
–-..MIŅETS – Kā minimums VISMAZ 3 – TRIJOS Variantos – ĻOTI PRASMĪGI UN DAUDZVEIDĪGI,
.
.
klasika –- klasiskais SEKS, VEIKLI un PRASMĪGI, Ļoti Maigi Un Mīlīgi, Izveicīgi, Daudzveidīgi un Kvalitatīvi,
.
.
ORĀLAIS (anuslings),
.
.
ANĀLAIS un ORĀLAIS –- tikai partnerim vai partnerei.. –- VIRETIM, SIEVIETEI, ģimenes pārim, BISEKSUALIEM, TRANSSEKSUALIEM, transvestitem, hermafrodītiem (dažados Veidos un var kā Prostatas Massažu vai anālu stimulāciju,vai ari fistingu,Strap–-on, un tikai tad, ja Viņš vai VIŅA Man ziņos par Šo Viņu vēlmi..), ORĀLAIS (ANUSLINGS, vai KUNILINGS)..
.
.
EROTIKA=> Burvigs Seks !! DAŽADI VARIANTI SEKSĀ> INTĪMO KONTAKTU > Intim + SEKS Atpūta un DAŽADI VARIANTI SEKSA un INTIMU KONTAKTU,
.
.
++SEX KURAM NAV Analoģiju Latvijā un –-Visās Baltijas valstīs..–..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā !! Nav un pat visā Baltijas Eiropas tēritorijā, un tas viss patiesi reāli_!!_
.
.
–- –- Es esmu Vienīgā sieviete SEX JOB !! Es sieviete SEX JOB !! Es Vienīgā SEX JOB sieviete visā Baltijā–-vienīgā sieviete SEX JOB –-Visās Baltijas valstīs..–..Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā..!!
.
.
–- Ļoti Maigi Un VEIKLI, Izveicīgi, PRASMĪGI Un Daudzveidīgi — Kvalitatīvi,

`un vēl protu Erotisku – EKSKLUZĪVU, ELITĀRU, UNIKĀLU masāžu (ar > geišas paņiemenem, lai Jūs ne tiktu pirmstermiņa orgazmā un varētu –- neparasti ilgi saņemt baudu no manējā maiguma un savējām izjūtām un uzbudinājuma, un daudzem intimem VARIANTIEM.., kas Pagarina Jūsu ORGAZMU LĪDZ MINŪTEI UN PAT VAIRĀK..!!! )

un pluss arī SEKSS, un ar lielu daudzumu daudzveidīgām intīmām baudām ( patīkami pārsteigs),

+ka ari ar RELAX = relaks programmas > ar relaks programmas elementem > atbrīvošanāi jūs no stresa un hroniska noguruma..! >

Konfendiciali+Konfendiciali+ĻOTI Konfendiciali>akkurati+MAIGI+Burvigs Sekss dažados Veidos=Sekss+daudzveidība=ES SIEVIETE SEX JOB !!

= Sekss priekš Jums = Sekss kurā Es lutināšu ar maigumu Jūs.. > akkurati..! +MAIGI

> ✆= ZVANIT VARAT..!!
SMS un MMS = ES_ Ignorēju !!
MAITAS –- RAKSTOŠIE SMS un MMS EJIET ELLĒ..
MAN ŠIE DEGENERATI NAV VAJADZĪGI..!!
ĻĀI ŠĪE PRIDURKI pakāras uz savam genitalijam +VIENĀ KOMPĀNIJĀ AR PEDOFILIEM, NIKROFILIEM UN ZOOFILIEM..!! — ..ŠOS ES PAR CILVĒKIEM NEUZSKATU..!!

..++..SMS UN MMS IGNORĒJAMI..!! = Un NEATBILDU, un PAT NELASU, un izdzēšu UZREIZ..!! UN PAT NE PĀRSKATOT UN NELASOT..!

UZ E–-PASTIEM (UN NELASOT..!) ARĪ ATBILDES NAV UN NEBŪS.

TĀPĒC, KA IR TELEFONS .. –- LŪK, TAPĒC TĀ UN ZVANIET.

Gribat KAUT KO UZZINĀT = Zvaniet.! Zvanīt Varat =_24_STUNDAS_DIENNAKTĪ_x _7_DIENAS_NEDĒĻĀ…=_00–-24_! >>_Т_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs_ VAI STARPTAUTISKAJĀ _Т_nulle_nulle_trīs_septiņi_viens_divi_seši_astoņi_trīs_seši_seši_astoņi_trīs.._

.. TIE KAS PAZVANIS UN KAD ZVANIS PIERAKSTISIES UZ NAKOŠO DIENU ( ja Jūs pieraksīties iepriekš, laikā intervālā lielākā nekā 2–-3 STUNDAS, piemēram: no rīta uz vakaru, vai uz nākamo dienu.. – PAPILDUS LAIKS PLUSĀ GALVENAJAM LAIKAM — TAD Tev..=dāvanā..) SANIEMS BONUSU = PAPILDUS LAIKU NO PUSSTUNDAS LIDZ PAT 2 DIVAM STUNDAM PAPILDUS BONUS LAIKU–- ( papildus –- Atpūtas un Maigumu Manējā Izpildījumā — Tev.. и ..Seksa un Erotisku Masāžu.. UN tas nozīmē ..–- un VAIRĀK PAPILDUS Jūms unikālu un NEATKĀRTOJAMU iespēju izpriecu –- ..Seksu un Erotisku Un (VAI) RELAKSĒJOŠO Masāžu = NEAIZMIRSTAMAS BAUDAS ) DĀVANĀ.. !!
..PAR BONUSIEM JUMS VAIRAK PASKAIDROS PA TELEFONIEM (bet tas ir iespejams tikai tad ja Jus esat psihiski adekvats un protat izklausit paskaidrojumu lidz galam ..!!

Sīkāka informācija

Pilsēta: Jelgavas novads, Tīreļi Attiecību statuss: Bakalaura Orientēšanās: Heteroseksuāli Garums: 155 - 160 cm Stāja: Parasts Apmācība: Nav izglītības Matu krāsa: Blondīne Smēķēšana:BDSM:Kausiņa izmērs: D80 Nogriezts:Pīrsingi:Tetovējumi: